You are here: Home » canoe rafting
canoe rafting

Canoe rafting – spływy kajakowe

Oferta Retendo

Canoe Rafting to nic innego jak spływy kajakowe po rzekach górskich w pneumatycznych dwuosobowych kanadyjkach lub dwuosobowych pneumatycznych kajakach. Wszelkie tego typu spływy kajakowe odbywają się pod czujnym okiem instruktora. Co ważne, kajakarstwo tego rodzaju nie wymaga od nikogo wysokich umiejętności technicznych. Daje za to dużą satysfakcję z pokonanych wodnych dystansów. To świetnie połączenie zwłaszcza dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym wyjątkowym sportem.

Wyposażenie

Posiadany przez nas sprzęt – wspomniane pneumatyczne kanadyjki i kajaki, dzięki swojej budowie umożliwią bezproblemowe pływanie nawet tym kajakarzom, którzy są na początkującym etapie swojej wodnej przygody. Każdy z uczestników może liczyć na odpowiednie wyposażenie w postaci kamizelki asekuracyjnej i kasku. Osoby, które mimo tego czują pewien opór przed skorzystaniem z propozycji canoe raftingu, niech mają świadomość, że czuwać nad nimi będzie instruktor w specjalnym kajaku jednoosobowym. Najpierw przeszkoli uczestników, a później będzie kontrolować przebieg spływów kajakowych. Zareaguje w krytycznych sytuacjach, a także będzie wskazywać drogę na wodzie.

Pływamy głównie po Dunajcu, ale można też z nami pływać po Popradzie, rzekach Słowacji, jak też w pełnej słońca Chorwacji.

Na Dunajcu: trasy jak na stronie…

Dla tych, którzy chcą spróbować bardziej wymagających kajaków zapraszamy na spływy lub szkolenia kajakowe w jednoosobowych kajakach górskich.

Jaki używamy sprzęt:

Kanadyjki firmy Gumotex, model Palava; kajaki firmy Robfin model KAJAK BOBR

palava

palava

 

Jeśli chcesz o coś zapytać, lub zarezerwować termin spływu zadzwoń do nas lub napisz e-mail