You are here: Home » imprezy integracyjne
imprezy integracyjne

Jeśli chcesz zorganizować event dla swojej firmy, to świetnie trafiłeś! W dziedzinie wodnych atrakcji na rzekach górskich jesteśmy fachowcami.

Od wielu lat zajmujemy się właśnie tym, dzięki czemu doszliśmy do wielkiej wprawy.

Posiadamy sprzęt pontonowy, który jednocześnie pomieści 58 osób. W szczególnych przypadkach możemy zwiększyć tę ilość. Pływając w dwóch turach, o godz. 10:00 i 15:00 w ciągu jednego dnia, możemy obsłużyć prawie 120 osób. Dodatkowo posiadamy sprzęt w postaci kanadyjek pneumatycznych dwuosobowych oraz kajaki górskie jednoosobowe.
Jeśli poniższe oferty nie spełnią Twoich oczekiwań, to śmiało zadzwoń do nas, a my stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie.

UWAGA >>> szczegółowe informacje dla opiekuna grupy <<< UWAGA

wybierz ofertę:

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!