facebook
You are here: Home » o nas
o nas

nasza firma

Jesteśmy grupą młodych, aktywnych ludzi. Nasza praca to przekazywanie innym naszych największych pasji.
Tajniki ekstremalnych sportów wodnych zgłębiamy od 1991 r., a formalnie działamy od 1998 roku.
Jesteśmy pierwszą działającą nad Dunajcem firmą, a prawdopodobnie pierwszą w Polsce prowadzącą działalność raftingową i kajakową.

nasz szef

sikora_piotrPiotr Sikora, założyciel, a zarazem koordynator firmy. To on czuwa nad jakością i bezpieczeństwem usług, a także selekcją i wysokim poziomem wyszkolenia instruktorów.

Absolwent AWF KRAKÓW, oraz były Prezes i Szkoleniowiec Akademickiego Klubu Kajakowego, posiada niezbędne w tej profesji przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne.

O jego umiejętnościach świadczą liczne sukcesy sportowe. Piotr Sikora to m. in. Mistrz Polski we freestyle’u kajakowym i dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata we freestyle’u kajakowym. Od 1993 roku organizator szkoleń na rzekach polskich i europejskich (m.in. Turcja, Norwegia, Francja). Kierownik wyprawy KAJAKIEM z EVERESTU – „HIMALAYAK 2003”.

nasi instruktorzy

Wieloletnie szkolenia przeistoczyły nas z amatorów w profesjonalistów. Dziś stanowimy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Kompetencje to jedno, ale nasi instruktorzy posiadają również uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Kajakarstwo oraz Instruktora Kajakarstwa Polskiego Związku Kajakowego.

zalety naszej działalności

  • wysoki poziom wszystkich usług,
  • profesjonalizm, solidność i bezpieczeństwo,
  • metody i systemy szkoleniowe, dopracowywane i unowocześniane od wielu lat, a zarazem w pełni dostosowane do standardów europejskich,
  • duży nacisk na indywidualne podejście do klienta,
  • profesjonalny i niezawodny sprzęt, spełniający najwyższe oczekiwania.