You are here: Home » rafting
rafting

Rafting Dunajec– spływy pontonowe

Wodne szaleństwo dla każdego!

Rafting na Dunajcu w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. To świetna forma aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, a jednocześnie szansa na ucieczkę od szarej codzienności.

Największa zaletą raftingu jest możliwość dopasowania trudności spływu dzięki kilku prostym trikom, które zastosuje instruktor. Wystarczy, aby jako sternik wykonał kilka manewrów pontonem, aby ponieść poziom adrenaliny u uczestników. Będzie też przewodnikiem- kilka regionalnych żartów pomoże rozluźnić atmosferę. Zagadkami i ciekawostkami o regionie zainteresuje dzieciaki.

Taki spływ Dunajcem nie tylko pomoże nam się oderwać od rzeczywistości, ale może być również np. dobrą metodą Team Buldingu, a także pomysłem na weekendową wycieczkę rodzinną lub wypad z przyjaciółmi.

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu: głównie 6-cio osobowych pontonów, dużych, ale bardzo poręcznych pagai (wiosła z jednym piórem), kamizelek asekuracyjnych i kasków.

Spływ Dunajcem

Szukając pięknych widoków w czasie raftingu wystarczy wybrać się na południe naszego kraju. Dunajec i jego sceneria (a zwłaszcza Przełom Dunajca w Pienińskim Parku Narodowym) czyni z niego idealne miejsce na wodne wyprawy: jest pięknie, cicho i spokojnie.

Nasza baza mieści się w Sromowcach Niżnych, tuż u podnóża Trzech Koron, więc można zejść z gór prosto na rafting Dunajcem.

W sezonie codziennie organizujemy rafting na Dunajcuspływy pontonowe i spływy kajakowe na Dunajcu. Pływamy od 1 kwietnia do 30 października, a spływy odbywają się o dwóch porach: o 10.00 i o 15.00.  Dzięki temu dla każdej grupy mamy dużo czasu i nie musimy was sztucznie pospieszać 😉

Uwaga – bardzo ważna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc na konkretny rafting- spływ pontonowy lub spływ kajakowy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji! 🙂

[/one_half]

i to

Rafting na Dunajcu z RETENDO – rafting Dunajec