facebook
You are here: Home » rafting
rafting

Rafting – spływy pontonowe

Wodne szaleństwo dla każdego

Rafting w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności jako jedna z wielu form spędzania wolnego czasu, a jednocześnie szansa na ucieczkę od szarej codzienności. Jeszcze do niedawna wydawało się, że spływy pontonowe są jedynie sportem dla wybranej, wąskiej grupy pasjonatów. Wszystko zmieniło się bardzo wyraźnie – pojawili się nowi instruktorzy, trafił do nas także solidnie wykonany sprzęt, który obecnie dostępny jest właściwie dla wszystkich. Spływ pontonem to nie tylko forma aktywnego wypoczynku, ale także dobra próba siły i odwagi. Taki spływ Dunajcem nie tylko pomoże nam się oderwać od rzeczywistości, ale może być również np. dobrą metodą Team Buldingu, a także pomysłem na weekendową wycieczkę rodzinną lub wypad z przyjaciółmi. Pozostawimy do Państwa dyspozycji wielokomorowy ponton, stanowiący niezatapialną jednostkę. Każdy z kolei będzie mieć kamizelkę asekuracyjną, a także pagaj (wiosło) w rękach. Podczas spływu pontonem obowiązkowo znajduje się w nim również instruktor.

 

rafting

Spływ Dunajcem

Szukając pięknych widoków w czasie spływów kajakowych wystarczy wybrać się na południe naszego kraju. Dunajec i jego sceneria (a zwłaszcza Przełom Dunajca) czyni z niego idealne miejsce na wodne wyprawy. Firma Retendo posiada tutaj własną bazę raftingu i kajaków górskich, skąd codzienne w okresie sezonowym organizujemy spływy pontonowe i kajakowe. Pływamy praktycznie codziennie od 1 kwietnia do 30 października, a spływy odbywają się o dwóch porach: o 10.00 i o 15.00. Uwaga – bardzo ważna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc na konkretne spływy pontonowe lub kajakowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.
 

 

Poprad rafting

Rafting na rzece Poprad

Nie mniej malownicza niż Dunajec. W większości – nieco łatwiejsza od Dunajca na jego odcinku zwanym Przełomem. Zobacz więcej na temat raftingu na Popradzie….

 

close

Uwaga: Jeśli nie ma tu oferty jaka Ci odpowiada – zadzwoń do nas, coś wymyślimy.