Rafting - spływy pontonowe Dunajcem - rzeką górską
You are here: Home » rafting

rafting

Rafting

to popularna ostatnio forma aktywnego spędzania wolnego czasu, ucieczka od dnia codziennego. Jeszcze nie tak dawno sport ten był dostępny jedynie dla garstki zapaleńców. Obecnie, dzięki doskonale wyszkolonym instruktorom i nowoczesnemu sprzętowi, dostępny jest prawie dla wszystkich. To najlepsza próba sił i odwagi. Dlatego też rafting idealnie nadaje się do TEAM BUILDINGU, jak też na weekendową wycieczkę rodzinną, albo aktywny wypad z przyjaciółmi. Do dyspozycji mamy wielokomorowy profesjonalny ponton, który stanowi niezatapialną jednostkę. Każdy z uczestników ma na sobie kamizelkę asekuracyjną, kask i trzyma w rekach wiosło (pagaj). Na pontonie znajduje się instruktor – przewodnik, wraz z całą załogą steruje pontonem.

Gdzie pływamy?

rafting

Rafting na rzece Dunajec

To jedna z najpiękniejszych rzek górskich w Polsce. Jej niewątpliwą atrakcją jest malowniczy Przełom Dunajca, znany nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. To właśnie te piękne widoki przyciągają tutaj turystów. Tutaj posiadamy własną bazę raftingową i kajakową, skąd codziennie w sezonie organizujemy rafting i szkolenia kajakowe. Pływa my codziennie od 1 kwietnia do 30 października. Spływy odbywają się dwa razy dziennie o 10.00 i 15.00. Przed spływem należny zarezerwować sobie miejsce telefonicznie. Zobacz więcej na temat rafting Dunajec….


 

 

Poprad rafting

Rafting na rzece Poprad

Nie mniej malownicza niż Dunajec. W większości – nieco łatwiejsza od Dunajca na jego odcinku zwanym Przełomem. Zobacz więcej na temat raftingu na Popradzie….

 

close

Uwaga: Jeśli nie ma tu oferty jaka Ci odpowiada – zadzwoń do nas, coś wymyślimy.