You are here: Home » rafting
rafting

Rafting Dunajec– spływy pontonowe

Wodne szaleństwo dla każdego!

Rafting na Dunajcu w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. To świetna forma aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, a jednocześnie szansa na ucieczkę od szarej codzienności.

Największa zaletą raftingu jest możliwość dopasowania trudności spływu dzięki kilku prostym trikom, które zastosuje instruktor. Wystarczy, aby jako sternik wykonał kilka manewrów pontonem, aby ponieść poziom adrenaliny u uczestników. Będzie też przewodnikiem- kilka regionalnych żartów pomoże rozluźnić atmosferę. Zagadkami i ciekawostkami o regionie zainteresuje dzieciaki.

Taki spływ Dunajcem nie tylko pomoże nam się oderwać od rzeczywistości, ale może być również np. dobrą metodą Team Buldingu, a także pomysłem na weekendową wycieczkę rodzinną lub wypad z przyjaciółmi.

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu: głównie 6-cio osobowych pontonów, dużych, ale bardzo poręcznych pagai (wiosła z jednym piórem), kamizelek asekuracyjnych i kasków.

Spływ Dunajcem

Szukając pięknych widoków w czasie raftingu wystarczy wybrać się na południe naszego kraju. Dunajec i jego sceneria (a zwłaszcza Przełom Dunajca w Pienińskim Parku Narodowym) czyni z niego idealne miejsce na wodne wyprawy: jest pięknie, cicho i spokojnie.

Nasza baza mieści się w Sromowcach Niżnych, tuż u podnóża Trzech Koron, więc można zejść z gór prosto na rafting Dunajcem.

W sezonie codziennie organizujemy rafting na Dunajcuspływy pontonowe i spływy kajakowe na Dunajcu. Pływamy od 1 kwietnia do 30 października, a spływy odbywają się o dwóch porach: o 10.00 i o 15.00.  Dzięki temu dla każdej grupy mamy dużo czasu i nie musimy was sztucznie pospieszać 😉

Uwaga – bardzo ważna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc na konkretny rafting- spływ pontonowy lub spływ kajakowy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji! 🙂

[/one_half]

i to

Rafting na Dunajcu z RETENDO – rafting Dunajec

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!