You are here: Home » snowrafting
snowrafting
Snowraftingto nic innego jak świetna zabawa, dostarczająca adrenaliny i nie wymagająca od Ciebie żadnych umiejętności. Na czym to polega? To zjazd po śniegu pontonem, przy odpowiednio dobranym stoku dreszczyk emocji gwarantowany. W zjeździe może uczestniczyć max 6 osób + sternik, który za pomocą pagaja wpływa(na ile to możliwe) na kierunek zjazdu. Odpowiednie usadzenie wewnątrz pontonu oraz kaski zapewniają bezpieczeństwo załodze. To zabawa dla każdego!!!

galeria zdjęć

[singlepic id=443 w=300 h=200 float=]
[singlepic id=440 w=300 h=200 float=]
[singlepic id=445 w=300 h=200 float=]
NASZE PROPOZYCJE:Snowrafting może być:
– Atrakcją obozu zimowego lub urozmaiceniem w obozie narciarskim (dla każdej kategorii wiekowej)- elementem imprezy integracyjnej dla pracowników firmy lub innej imprezy rekreacyjno- ruchowej- wreszcie świetną rozrywką dla grup niezorganizowanych

Do dziś snowrafting był osiągalny tylko poza granicami naszego kraju, ale teraz już możesz przeżyć tę niezapomnianą przygodę w Polsce, co obniży koszty i pozwoli uniknąć formalności związanych z wyjazdem zagranicznym. Możesz choćby „wyskoczyć” na weekend, by spróbować czegoś nowego, wyrwać się ze szponów szarej codziennej rzeczywistości i rutyny. Jak to zrobić? To proste skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą.