You are here: Home » white water G3 Una
white water G3 Una

DLA KOGO?

To szkolenie przeznaczone dla osób z podstawowymi umiejętnościami pływania w kajaku górskim.Kajakarz musi sobie radzić w kajaku jednoosobowym, ze skrętnym wiosłem na wodzie minimum WW II. W programie kompleksowe szkolenie praktyczne i teoretyczne z zakresu techniki pływania i ratownictwa w kajakarstwie górskim. Wiek uczestników powyżej 18 lat. Celem jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie w zakresie techniki pływania i ratownictwa kajakowego. Umiejętności te pozwalają na pływanie po rzekach do stopnia trudności WW II i więcej oraz pozwalają na dalsze szkolenie na rzekach trudniejszych np. szkolenie w Alpach. Nasi podopieczni poznają technikę pływania i umiejętności ratownictwa kajakowego.

close

Stopień trudności według PSKK (Polski System Kwalifikacji Kajakowych) – zakres tego szkolenia obejmuje umiejętności z poziomu G 3 i daje możliwość zweryfikowania się na ten stopień.

Jak to wygląda

To intensywne 5-cio dniowe szkolenie. W programie technika pływania, ratownictwo kajakowe i zajęcia teoretyczne. Program zawiera elementy zawarte w PSKK G3 czytaj więcej na temat PSKK… Nocujemy na campingu nad rzeką Uną. Wykorzystujemy do szkolenia różne odcinki rzeki o trudności dostosowanej do poziomu wyszkolenia. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu znajduje się restauracja, gdzie można się żywić lub zabrać ze sobą butlę gazową i żywic się gotując samemu. Prosimy o kontakt.

Terminy

  • 04.08-08.08.2018

Cena obejmuje

Szkolenie, profesjonalny sprzęt spełniający wymogi kajakarstwa górskiego (kajaki polietylenowe jednoosobowe), kamizelki asekuracyjne, fartuchy, wiosła, kaski, pianka neoprenowa, kurtka kajakowa oraz cały sprzęt potrzebny do zajęć dydaktycznych, wykwalifikowaną kadrę instruktorską.