You are here: Home » Dunajec
Dunajec

Jeżeli choć raz zasmakowałeś przyrody Pienińskiego Parku Narodowego zgodzisz się, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc Polski. Dlatego właśnie tutaj założyliśmy naszą bazę- w sercu Pienin- Sromowcach Niżnych. Dzięki naszej lokalizacji możemy zaproponować nie tylko spływ najpiękniejszym, choć zarazem najtrudniejszym odcinkiem- Przełomem Dunajca, jest także blisko do jeziora Czorsztyńskiego, Białki lub na tor kajakowy w Wietrznicach. Dunajec, który jest na znacznym odcinku granicą między Polską a Słowacją, choć chwilami kapryśny, daje się poskromić naszemu doświadczeniu.

Nasza oferta na Dunajcu:

indywidualna – jeśli z naszej oferty chcesz skorzystać sam, z rodziną lub ze znajomymi to tutaj znajdziesz atrakcję dla siebie. >>>

dla firm –  jeśli chcesz zorganizować event dla swojej firmy, to świetnie trafiłeś! W dziedzinie wodnych atrakcji na rzekach górskich jesteśmy fachowcami. >>>

dla szkół i uczelni – jeśli chcesz zorganizować atrakcję dla swojej klasy, szkoły lub uczelni- kliknij tutaj. >>>

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!