You are here: Home » galeria
galeria

Galeria firmy z kajakami górskimi

Zobacz nasze zdjęcia

Profesjonalne wykonywane usługi spotykają się z zainteresowaniem ze strony klientów. Zapewniając im kajaki górskie czy szkolenia z freestyle’u kajakowego staramy się, by otrzymywali od nas usługi najwyższej jakości. Pomagamy w organizacji spływu Dunajcem – zarówno spływów kajakowych, jak i spływów pontonowych. Na bieżąco dokumentujemy wykonywane zlecenia. Zachęcamy do sprawdzenia w galerii zdjęć, jak wygląda rafting czy też spływ pontonem, które odbywają przy naszej pomocy. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do oglądania:

Witamy w naszej galerii, zapraszamy do oglądania:

galeria główna (różne kategorie)

galeria Himalayak wyprawa kajakowa

galeria wyjazdy zagraniczne – nasze wyjazdy w różne części europy.

 

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!