You are here: Home » nowa
nowa

DLA KOGO?

White Water jest kursem wprowadzającym do pływania po rzekach górskich. Jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą się przekonać czy pływanie po rzekach górskich jest właśnie dla nich. To świetna zabawa połączona z poznaniem podstawowych technik i sprzętu używanego na górskiej rzece. Wiek uczestników powyżej 18 lat.

Nowość!!! Istnieje możliwość udziału tylko w części kajakowej- 3 ostatnie dni: White Water Kajak

close

Stopień trudności według PSKK (Polski System Kwalifikacji Kajakowych – GM 2

Terminy

I. 09-13.06.2014
II. 16-20.06.2014
III. 23-04.27.2014
IV. 30.06-04.07.2014
V. 07-11.07.2014
VI. 14-18.07.2014
Chorwacja, Bośnia i Hercegowina I. 25- 30.07.2014r.
Chorwacja, Bośnia i Hercegowina II. 03 – 08.08.2014r.
VII. 18-22.08.2014
VIII. 25-29.08.2014
IX. 01-05.09.2014
UWAGA: jeśli masz grupę 3, 4 lub więcej osób- możemy dopasować termin do Waszych oczekiwań

Cena obejmuje

szkolenie, profesjonalny sprzęt spełniający wymogi kajakarstwa górskiego (kajaki polietylenowe jednoosobowe, pontony, kanadyjki pneumatyczne dwuosobowe), kamizelki asekuracyjne, fartuchy, wiosła, kaski, pianka neoprenowa, kurtka kajakowa oraz cały sprzęt potrzebny do zajęć dydaktycznych, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, niezbędny transport podczas trwania całego szkolenia

dodatkowo:

-istnieje możliwość wzięcia udziału w jednodniowym kursie eskimoski co daje możliwość wcześniejszego i dokładniejszego poznania tego elementu** (nauka eskimoski w mniejszym stopniu jest także w programie szkolenia).

Informacje dodatkowe

Nocleg: we własnym zakresie
400 metrów od naszej bazy znajduje się pole namiotowe lub w niedalekiej okolicy wiele kwater prywatnych (służymy pomocą w sprawie polecenia miejsc noclegowych
Wyżywienie: we własnym zakresie
Na miejscu jest wiele punktów gastronomicznych gdzie można się stołować w różnym standardzie i cenach.

Rozpoczęcie zajęć w pierwszym dniu szkolenia o godz. 15.00 w naszej bazie nad Dunajcem w Sromowcach Niżnych ul. Trzech Koron 10a mapa tutaj

Nowość!!! Istnieje możliwość udziału tylko w części kajakowej- 3 ostatnie dni: White Water KajakUWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku braku minimalnej ilości uczestników.

Podpowiedzi: Ze względu na to że zajęcia trwają pół dnia możesz zabrać ze sobą swoją druga polówkę i poświecić dla niej pozostały czas. Okolica jest bardzo atrakcyjna i jest tutaj co robić.

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!