You are here: Home » Poprad
Poprad

Rzeka Poprad to wprost idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Spływ pontonami dostarcza wielu wspaniałych wrażeń, pozwalając z bliska obserwować niesamowitą przyrodę tego miejsca. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze zespołu Retendo można w pełni cieszyć się spływem, będąc zarazem pewnym o swoje bezpieczeństwo. Jest to atrakcja dla każdego kto jest zainteresowany:

 • poznaniem przyrody Popradu
 • zbieraniem nowych doświadczeń
 • aktywnym spędzeniem czasu
 • wypoczynkiem z rodziną (nie wyłączając dzieci)

galeria zdjęć z Popradu

Nasza propozycja to spływ pontonowy rozpoczynające się w Muszynie i obejmujący najpiękniejszy fragment rzeki, tak zwaną Łopatę Polską.

Nasza oferta na Popradzie:

indywidualna – jeśli z naszej oferty chcesz skorzystać sam, z rodziną lub ze znajomymi to tutaj znajdziesz atrakcję dla siebie. >>>

dla firm –  jeśli chcesz zorganizować event dla swojej firmy, to świetnie trafiłeś! W dziedzinie wodnych atrakcji na rzekach górskich jesteśmy fachowcami. >>>

dla szkół i uczelni – jeśli chcesz zorganizować atrakcję dla swojej klasy, szkoły lub uczelni- kliknij tutaj. >>>

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!