You are here: Home » rafting+canoerafting
rafting+canoerafting

Rafting + canoerafting to opcja dla grup, w których pośród całej ekipy znajdzie się 10 śmiałków chcących przeżyć większe emocje.

O ile rafting nadaje się dla niemal każdego, tak kanadyjki (canoerafting) wymagają od uczestników większej odwagi, jak i sprawności fizycznej.

galeria zdjęć: rafting+canoerafting

Rafting, czyli spływy pontonowe (nie wymagają dużych umiejętności technicznych) + canoerafting, czyli spływy kajakowe (w pneumatycznych dwuosobowych kanadyjkach) nadają się dla grup o zróżnicowanych oczekiwaniach. Spływ taki daje dużą satysfakcję z pokonania rzeki górskiej. Pneumatyczne kanadyjki pozwolą na „ostrzejsze”, ale bezproblemowe spłynięcie nawet początkującym kajakarzom. Nad grupą czuwa instruktor w kajaku jednoosobowym, który pomoże w krytycznej sytuacji lub wskaże właściwą drogę na wodzie. Każdy z uczestników wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną i kask.

   

Jeśli chcesz o coś zapytać, lub zarezerwować termin spływu zadzwoń do nas lub napisz e-mail.

 

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!