You are here: Home » snowrafting
snowrafting
Snowraftingto nic innego jak świetna zabawa, dostarczająca adrenaliny i nie wymagająca od Ciebie żadnych umiejętności. Na czym to polega? To zjazd po śniegu pontonem, przy odpowiednio dobranym stoku dreszczyk emocji gwarantowany. W zjeździe może uczestniczyć max 6 osób + sternik, który za pomocą pagaja wpływa(na ile to możliwe) na kierunek zjazdu. Odpowiednie usadzenie wewnątrz pontonu oraz kaski zapewniają bezpieczeństwo załodze. To zabawa dla każdego!!!

galeria zdjęć

no images were found

no images were found

no images were found

NASZE PROPOZYCJE:Snowrafting może być:
– Atrakcją obozu zimowego lub urozmaiceniem w obozie narciarskim (dla każdej kategorii wiekowej)- elementem imprezy integracyjnej dla pracowników firmy lub innej imprezy rekreacyjno- ruchowej- wreszcie świetną rozrywką dla grup niezorganizowanych

Do dziś snowrafting był osiągalny tylko poza granicami naszego kraju, ale teraz już możesz przeżyć tę niezapomnianą przygodę w Polsce, co obniży koszty i pozwoli uniknąć formalności związanych z wyjazdem zagranicznym. Możesz choćby „wyskoczyć” na weekend, by spróbować czegoś nowego, wyrwać się ze szponów szarej codziennej rzeczywistości i rutyny. Jak to zrobić? To proste skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą.

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!