You are here: Home » veloc
veloc


cena:990 eur

Veloc to kolejny kajak w lini produkcyjnej ZET. Został zainspirowany przez Raptora alewykonany z wieloma ważnymi zmianami, to jego mniejszy kuzyn. Łódka jest doskonale wyważona i łatwa w obsłudze. Ten kajak pomoże także tym którzy pływają po łatwiejszych technicznie creek’ach ale wciąż wystarczająco wyporny i szybki, nie znikniesz więc we wzburzonych falach wielkich rzek czy na innym ekstremalnym wyścigu kajakowym.  Kajak posiada dużą stabilność i posiada doskonałą zwrotność. Szczególnie będzie doceniony jej mniejszy rozmiar. Kajak ten został zaprojektowany przez profesjonalny ZET team i jest wykonany w tej samej technologi co Raptor. To gwarantuję wysoką jakość powłoki i dodatków.

Kajak wykonany jest Železnego technologii.

4 lata gwarancji

minimum śrub i otworów w kajaku

unikalny uchwyt

lekkie i funkcjonalne siodełko

stabilny kadłub

oryginalny design

Parametry

DługośćSzerokośćObjętośćKokpitWaga jeźdźcaWaga łodzi
245 cm65 cm280 l88 * 5045 ~ 85 kg18 kg
Raptor:
 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!