You are here: Home » White Water Challenge
White Water Challenge

zobacz galerię:  White Water Challenge

Trening TEAM BUILDING umożliwia grupie zrozumieć, czym jest praca zespołowa. Odbywa się on w środowisku odmiennym od znanego z codziennej pracy. Trening ten pozwala uczestnikom spojrzeć na funkcjonowanie zespołu jako całości, oraz przyjrzeć się ich osobistemu zaangażowaniu i roli, jaką pełnią w swoim zespole. Proponowane ćwiczenia angażują fizycznie, emocjonalnie i intelektualnie, czasem nawet wymuszają przełamanie własnej psychiki, dzięki czemu uzyskujemy pozbycie się schematycznego działania.

Celem „WHITE WATER CHALLENGE” jest zapoznanie się z tajnikami White Water, czyli pływaniem po rzekach górskich. Uczestnicy muszą się zmierzyć z żywiołem górskiej wody pokonując ją w pontonie, w kajaku, a czasem nawet wpław. Aby dobrnąć do końca, wszyscy muszą działać w grupie i nauczyć się zasad bezpieczeństwa.

   

Jeśli chcesz o coś zapytać, lub zarezerwować termin spływu zadzwoń do nas lub napisz e-mail.

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!