You are here: Home » White Water G 3
White Water G 3

DLA KOGO?

To szkolenie przeznaczone dla osób z podstawowymi umiejętnościami pływania w kajaku górskim.Kajakarz musi sobie radzić w kajaku jednoosobowym, ze skrętnym wiosłem na wodzie minimum WW II. W programie kompleksowe szkolenie praktyczne i teoretyczne z zakresu techniki pływania i ratownictwa w kajakarstwie górskim. Wiek uczestników powyżej 18 lat. Celem jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie w zakresie techniki pływania i ratownictwa kajakowego. Umiejętności te pozwalają na pływanie po rzekach do stopnia trudności WW II i więcej oraz pozwalają na dalsze szkolenie na rzekach trudniejszych np. szkolenie w Alpach. Nasi podopieczni poznają technikę pływania i umiejętności ratownictwa kajakowego.

close

Stopień trudności według PSKK (Polski System Kwalifikacji Kajakowych) – szkolenie dla osób posiadających certyfikat GM2 lub będących na poziomie GM2. Realizowane szkolenie na poziomie G 3 Możliwość zdawania egzaminu.

Jak to wygląda

To intensywne 5-cio dniowe szkolenie trwające do 3 godzin raz dziennie. W programie technika pływania, ratownictwo kajakowe i zajęcia teoretyczne. Program zawiera elementy zawarte w PSKK G3 czytaj więcej na temat PSKK… Noclegi w Sromowcach Niżnych, na zajęcia dojeżdżamy z naszej bazy i tam też wracamy. Każde kolejne zajęcia są kontynuacją wcześniejszych zajęć.

Terminy

 • 1.07.-4.07.2017

UWAGA: jeśli masz grupę 3, 4 lub więcej osób – możemy dopasować termin do Waszych oczekiwań.

Cena obejmuje

Szkolenie, profesjonalny sprzęt spełniający wymogi kajakarstwa górskiego (kajaki polietylenowe jednoosobowe, pontony, kanadyjki pneumatyczne dwuosobowe), kamizelki asekuracyjne, fartuchy, wiosła, kaski, pianka neoprenowa, kurtka kajakowa oraz cały sprzęt potrzebny do zajęć dydaktycznych, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, niezbędny transport podczas trwania całego szkolenia.

Dodatkowo:

– istnieje możliwość wzięcia udziału w jednodniowym kursie eskimoski co daje możliwość wcześniejszego i dokładniejszego poznania tego elementu** (nauka eskimoski w mniejszym stopniu jest także w programie szkolenia).

Informacje dodatkowe

 • Nocleg: we własnym zakresie, 400 metrów od naszej bazy znajduje się pole namiotowe lub w niedalekiej okolicy wiele kwater prywatnych (służymy pomocą w sprawie polecenia miejsc noclegowych).

 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Na miejscu jest wiele punktów gastronomicznych gdzie można się stołować w różnym standardzie i cenach.
 • Podpowiedzi: ze względu na to, że zajęcia trwają pół dnia możesz zabrać ze sobą swoją „druga połówkę” i poświecić dla niej pozostały czas. Okolica jest bardzo atrakcyjna i jest tutaj co robić.

close

Rozpoczęcie zajęć -w pierwszym dniu szkolenia o godz. 10.00 w naszej bazie nad Dunajcem w Sromowcach Niżnych ul. Trzech Koron 10a mapa tutaj

close

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku braku minimalnej ilości uczestników.

Rezerwacja

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!