You are here: Home » white water G3 Chorwacja
white water G3 Chorwacja

DLA KOGO?

To szkolenie przeznaczone dla osób z podstawowymi umiejętnościami pływania w kajaku górskim.Kajakarz musi sobie radzić w kajaku jednoosobowym, ze skrętnym wiosłem na wodzie minimum WW II. W programie kompleksowe szkolenie praktyczne i teoretyczne z zakresu techniki pływania i ratownictwa w kajakarstwie górskim. Wiek uczestników powyżej 18 lat. Celem jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie w zakresie techniki pływania i ratownictwa kajakowego. Umiejętności te pozwalają na pływanie po rzekach do stopnia trudności WW II i więcej oraz pozwalają na dalsze szkolenie na rzekach trudniejszych np. szkolenie w Alpach. Nasi podopieczni poznają technikę pływania i umiejętności ratownictwa kajakowego.

close

Stopień trudności według PSKK (Polski System Kwalifikacji Kajakowych) – zakres tego szkolenia obejmuje umiejętności z poziomu G 3 i daje możliwość zweryfikowania się na ten stopień.

Jak to wygląda

To intensywne 5-cio dniowe szkolenie. W programie technika pływania, ratownictwo kajakowe i zajęcia teoretyczne. Program zawiera elementy zawarte w PSKK G3 czytaj więcej na temat PSKK… Nocujemy na campingach nad rzeką. Wykorzystujemy do szkolenia różne odcinki rzeki Zrmanja (Chorwacja) i Una (Bośnia i Hercegowina) o trudności dostosowanej do poziomu wyszkolenia. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie. Na miejscach nocowania znajdują się restauracje, gdzie można się żywić lub zabrać ze sobą butlę gazową i żywic się gotując samemu. Prosimy o kontakt.

Terminy

 • 03-07.04.2021

Cena obejmuje

Szkolenie, profesjonalny sprzęt spełniający wymogi kajakarstwa górskiego (kajaki polietylenowe jednoosobowe), kamizelki asekuracyjne, fartuchy, wiosła, kaski, pianka neoprenowa, kurtka kajakowa oraz cały sprzęt potrzebny do zajęć dydaktycznych, wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

retendo
retendo
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
retendo
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 
 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!