You are here: Home » zajęcia przygotowawcze do PSKK G3
zajęcia przygotowawcze do PSKK G3

Zajęcia przygotowawcze do weryfikacji G3 oraz weryfikacja.

DLA KOGO?

Osoby które chcą zweryfikować się na 3 stopień górski (PSKK G3) i posiadają umiejętności pływania w kajaku górskim na poziomie średniozaawansowanym, ale nie są pewne czy ich technika jest wystarczająca na weryfikację, to właśnie tutaj znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

close

Stopień trudności według PSKK (Polski System Kwalifikacji Kajakowych) – G 3

Jak to wygląda

2 dni szkolenia + weryfikacja
W zasadzie są to 3 dni na wodzie: Na dwudniowym szkoleniu uczestnicy doszlifują swoje umiejętności i uzupełnią ewentualne braki w elementach wymaganych w czasie weryfikacji. Sama weryfikacja, jest tak na prawdę spływem w formie zadaniowej, na którym należy się wykazać odpowiednimi umiejętnościami, spisanymi w wymaganiach PSKK.

Terminy

 • 19.05-21.05.2018
 • 25.05-27.05.2018
 • 22.06-24.06.2018
 • 06.07-08.07.2018
 • 13.07-15.07.2018
 • 17.08-19.08.2018

UWAGA: jeśli masz grupę 5 lub więcej osób – możemy dopasować termin do Waszych oczekiwań.

Cena obejmuje

Szkolenie, profesjonalny sprzęt spełniający wymogi kajakarstwa górskiego (kajaki polietylenowe jednoosobowe), kamizelki asekuracyjne, fartuchy, wiosła, kaski, pianka neoprenowa, kurtka kajakowa oraz cały sprzęt potrzebny do zajęć dydaktycznych, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, niezbędny transport podczas trwania całego szkolenia.

Informacje dodatkowe

 • Nocleg: we własnym zakresie, 400 metrów od naszej bazy znajduje się pole namiotowe lub w niedalekiej okolicy wiele kwater prywatnych (służymy pomocą w sprawie polecenia miejsc noclegowych).

 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Na miejscu jest wiele punktów gastronomicznych, gdzie można się stołować w różnym standardzie i cenach.
 • Podpowiedzi: ze względu na to, że zajęcia trwają pół dnia możesz zabrać ze sobą swoją „druga połówkę” i poświecić dla niej pozostały czas. Okolica jest bardzo atrakcyjna i jest tutaj co robić.

close

Rozpoczęcie zajęć -w pierwszym dniu szkolenia o godz. 15.00 w naszej bazie nad Dunajcem w Sromowcach Niżnych ul. Trzech Koron 10a mapa tutaj

close

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku braku minimalnej ilości uczestników.

 • to jest testimonial Sikor rafting

  by

 • 07 Mar 2019

  Błędy w eskimosce

  Błędy w eskimosce cz. I

  Zapraszamy na pierwszą część cyklu: błędy w eskimosce.

  Specjalnie dla Was stworzyliśmy tą krótką serię, dzięki której być może niektórzy z Was sami zdiagnozują i naprawią swój błąd :) Trzymamy kciuki, aby tak się stało! Dla nas to zawsze mniej kabin na szlaku ;)

  Tym razem zobaczycie:
  • - "armageddon"- czyli błąd początkującego,
  • - brak odwodzenia wiosła.
  https://www.youtube.com/watch?v=pi5uaWa2gH8&t=28s

  Co zrobić jeśli nie ma tu Twojego błędu?

  Jeśli Twojego błędu nie ma na tym filmiku- to cierpliwości, wkrótce ukaże się następna część. A może brakuje Ci cierpliwości, a Twoja eskimoska jest wciąż niedoskonała? Wtedy śmiało skontaktuj się z nami i umów na kurs eskimoski z instruktorem!

  Zrób to w super-komfortowych, cieplarnianych warunkach basenowych! Tylko do końca marca możesz to zrobić na basenie w Krakowie! Idealna inwestycja w siebie przed sezonem kajakowym ;)

  Umów się na kurs eskimoski: zadzwoń lub napisz!